Supportersontbijt VLP Club Battle

Datum: 
zondag 25 februari 2018 - 08:00

 

VLP Club Battle
Onze club is geselecteerd voor de finale van de VLP Club Battle. Daarbij vertegenwoordigen 2 jumping- en 2 dressuurruiters onze club en strijden zij samen voor het sportieve gedeelte van de VLP Club Battle.

Supportersontbijt!
Om ons team aan te moedigen verzamelen we op zondagochtend met z'n allen in de manege. We starten de dag met een heerlijk ontbijt waarna we in groep naar hoofdpiste van Flanders Horse Expo trekken om er te supporteren voor onze ploeg.

Ook JIJ kan helpen om een mooie prijs winnen!
Wij vragen ook de hulp van al onze supporters om de mooie Team Spirit prijs te winnen. Aan de hand van een promofilmpje, een eigen mascotte en de vertegenwoordiging / algemene teamgeest tijdens de Club Battle valt de titel van VLP-club met de beste teamgeest te verdienen. De winnende club krijgt een heus clubfeest cadeau.

Kom massaal supporteren, zorg dat iedereen kan zien dat je van De Hoefslag bent, zorg voor de nodige stilte tijdens alle proeven en applaudisseer voor elke ruiter (ook van andere clubs). Maar maak bovenal veel plezier!