Opendeurdag met initiaties en ponydemo

Datum: 
zondag 18 september 2022 - 14:00

 

Tijdens de maand van de Gentse Sportclub kan men op zondag 18 september 2022 in onze club terecht om te proeven van het paardrijden, dit voor alle leeftijden.

Van 14u00 tot 16u45 zijn er doorlopend initiatieritjes met pony's en paarden. 
Om 17u00 demonstreert de groep van gevorderde ponyruitertjes hun talent.

Kom proeven van de paardensport en ontdek onze club.

De Hoefslag is een manege en pensionstal te Zwijnaarde, bij Gent (Oost-Vlaanderen) en is makkelijk bereikbaar op slechts 4 minuten van de Ikea/KBC-toren. Men kan er paardrijden en ponyrijden voor volwassenen en kinderen vanaf 4 jaar. Dit voor zowel beginnende, half gevorderde en gevorderde ruiters. Iedere schoolvakantie zijn er paardenkampen en ponykampen! Ook huifkartochten en verjaardagsfeestjes behoren tot het aanbod. Het is ook mogelijk om uw eigen paard te stallen in een ruime accommodatie.